המצב הגיאו-אסטרטגי במעגל האזורי הקרוב

 

"רוחות מלחמה/חיים כהן 15.4.18

בימים האחרונים נושבות "רוחות מלחמה" במרחב האזורי שבו אנו חיים ....איראן פועלת ללא לאות בניסיונה להשתלט על סוריה ובדרכה לשליטה מוחלטת על כל ישויות הטרור שמסביבנו...( מה שקרוי "ציר הרשע") היא שואפת ל"סגור" על מדינת ישראל בשיטת ה"מלקחיים".... מצפון באמצעות סוריה, לבנון (חיזבאללה) ומדרום באמצעות עזה (חמא"ס)......(האיראנים היו שמחים לו גם ירדן ומצרים היו חלק מהמשוואה).....אך לשמחתינו הם לא....אוי כמה חשוב השלום(הקר..) עימם!!

 

כמה מאות קילומטרים מאתנו הסורים בחסות הרוסים והאירניים לא מהססים לטבוח בזקנים נשים וטף תוך שימוש זדוני בנשק כימי בלתי קונבנציונאלי שהוא בגדר "קו אדום" עבור כל בן אנוש ....על פי פירסומים יש ברשותם עוד לא מעט טונות של חומרים כימיים....עניין שצריך להדאיג אותנו מאוד ....

בגבול הדרומי פועל החמא"ס בחסות האירניים בפעולות טרור ופרובוקציות תקשורתיות מול צה"ל במטרה להעלות על סדר היום העולמי את "בעיית עזה" שנשכחה מעט לאחרונה ...ו"על הדרך" ל"הסיח דעת" מהאיום העיקרי והמשמעותי עימו אנו מתמודדים וזהו...האיום הצפוני .

 

על כל התזמורת הזו מנצח השילטון הפונדמנטליסטי של איראן שממשיך ל"התל" בעולם המערבי ופועל במרץ...להשיג "נשק גרעיני " כשלב מכריע בדרכו לממש את חזונו .....הכחדת העם היהודי השוכן בציון...שנתפס בעינהם כ"נטע זר" בסביבה המוסלמית בה אנו חיים. 

וזוהי מציאות מדאיגה מאוד שבוודאי מדירה שינה מעיניהם של קברניטים רבים ומקבלי ההחלטות....שעומדים יומם וליל על המשמר במטרה לסכל את מזימות האוייבים שקמים עלינו לכלותינו... הם יודעים וגם אנחנו...שאנו חייבים להיות חזקים עירניים ונחושים...במציאות הזו שאננות , טעות או חוסר מוכנות עלולים להעלות לנו ביוקר...

לאור הדברים דלעיל ורגע לפני יום הזיכרון...חשוב לאמר....לנצח נזכור את חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה שנתנו נפשם מנגד בכדי שנמשיך לחיות בביטחון במדינתנו הקטנה ....זיכרונם חרוט בליבותינו!

ימים ספורים לפני יום העצמאות ... זו גם העת לאמר תודה גדולה, לחבק ולחזק את ידיהם של מפקדי וחיילי צה"ל, גופי הביטחון והמודיעין, משטרת ישראל וגופים נוספים שבזכותם אנו יכולים לחיות חיים נורמליים כל השנה ובזכותם נוכל לחגוג בביטחה את חגיגות ה-70 של מדינת ישראל....אמן!

:טלפון

Thank You!

The form has been successfully sent.

:אימייל

:שם

:הודעה

 

מוכנות לחירום בישראל

יעוץ ותכנון אסטרטגי • ליווי והדרכה

Emergency preparedness Israel

Professional consulting & strategic planning, training

 

:טלפון

Thank You!

The form has been successfully sent.

:אימייל

:שם

:הודעה